Onder bezoekers van zijn eigen, volgende week te houden vakbeurs verloot Autec-VLT Automotive Equipment drie keer een vijfdaags Grand Prix Formule 1 arrangement voor 2 personen naar Abu Dhabi (25 t/m 27 november).

De trip naar de finale is inclusief vliegreis, overnachtingen en toegangskaarten. Voor de liefhebber van de Formule 1 in het algemeen en Max Verstappen in het bijzonder een bijzondere reis, stelt Autec-VLT. “Krijgen we een Nederlandse wereldkampioen? Sinds de laatste F1 race in Barcelona en ‘Maxmania’ zijn de verwachtingen voor een topklassering in ieder geval verder naar boven bijgesteld.”

De vakbeurs in de eigen showroom vindt komende dinsdag, woensdag en donderdag plaats. Het evenement loopt parallel aan de landelijke vakbeurs Equipvak, waaraan de specialist uit Montfoort niet meedoet. “Wij kunnen in onze showroom nagenoeg ons hele programma en noviteiten, functioneel en werkend, voorstellen en demonstreren in plaats van een selectie van het programma op een beurs. Bovendien ontvangen wij onze gasten graag als VIP in onze eigen showroom.”

Tijdens de huisshow gelden éénmalige aanbiedingen en vertellen productspecialisten over de aanwezige noviteiten op het gebied van hefbruggen, remmentest- en diagnosebanken, emissie-, airco- en wielservice-apparatuur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties