Auto Koese Middelharnis is per 1 maart toegetreden tot de merkspecialistenorganisatie PCA, gericht op Peugeot en Citroën. Vanuit de nieuw geopende vestiging wordt een deel van Zeeland afgedekt.

Eigenaar Hans Koese heeft twee andere garagebedrijven, die gespecialiseerd zijn in Renault. Door de jarenlange ervaring met Renault was het volgens Koese logisch om het assortiment ‘Frans’ uit te breiden. Pluspunt vindt hij dat de technieken van de PCA-merken verreweg hetzelfde zijn. “Het verzekert onze klanten van vakmensen met oog voor service en techniek.”

De derde Zeeuwse vestiging van Auto Koese staat onder leiding van Bert van Biert. Overigens opereert sinds begin dit jaar Auto Nouws in het Noord-Brabantse Rucphen niet langer als officiële Peugeot-dealer maar als lid van PCA.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties