Gaat de Amsterdamse Auto RAI komend jaar in april wel of niet door? Het aantal aanmeldingen valt tegen, waardoor de beurs op losse schroeven zou staan. Dit blijkt vanochtend uit diverse berichten in de media, die echter speculatief zijn.

De organisatie heeft namelijk nog geen beslissing genomen en er wordt door hen nadrukkelijk aangeven ook met een alternatief plan bezig te zijn. Het besluit hangt af van wat de vertegenwoordigers van de importeurs woensdag overeenkomen. Zij overleggen dan of er budget wordt vrijgemaakt om deel te nemen aan Auto RAI 2013.

Volgens de Telegraaf kost een stand op de autobeurs tussen de 500.000 en twee miljoen euro. Importeurs zouden een dergelijk bedrag door de crisis niet meer kunnen of willen opbrengen voor een beursstand op de grootste consumenten autoshow van ons land.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 maart 2026
Goud
25 maart 2026
RECO ontvangt vmbo-leerlingen voor snuffelstage
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
Meest bekeken berichten
Recente reacties