Inkoopcombinatie Techno Benelux heeft onlangs 30 autobedrijven kunnen toevoegen en is daarmee in Nederland de grens van 500 gepasseerd. Volgens Techno Benelux is de kracht van het collectief in moeilijke tijden doorslaggevend voor de keuze.

Rudi Keppels, directeur van Techno Benelux: “De gebundelde inkoopkracht zorgt ervoor dat wij onze leden inkooptarieven voor bijvoorbeeld verbruiksartikelen, banden, afvalmanagement, dienstverlening, olie, onderdelen, bedrijfskleding en equipement kunnen bieden die ze zelfstandig nooit bij leveranciers kunnen bedingen. Techno Benelux steunt op de kracht van het collectief en het directe voordeel van die inkoopkracht zien de aangesloten autobedrijven direct terug op hun balans.”

Keuzemogelijkheid

Recent heeft Techno Benelux de keuzemogelijkheid voor haar leden verder uitgebreid door naast het standaard abonnement ook een ‘Premium’ vorm aan te bieden. Bedrijven die voor dit nieuwe ‘Premium’ concept kiezen doen ook mee aan speciale inkoopprojecten.

“Daarbij geven ze een commitment af voor een bepaalde afname bij geselecteerde leveranciers in de vorm van bindende afspraken, waar vervolgens een aantrekkelijke premiumbonus tegenover staat,” licht Keppels toe.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juni 2026
Toyota demonstreert waterstof als brandstof
8 juni 2026
VerkeersAcademie lid van ADAS Alliantie
8 juni 2026
Samenwerking InterClassics Brussels en Auto e Moto d’Epoca Bologna
8 juni 2026
Inter-Tyre voegt BBS toe aan aanbod
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
Meest bekeken berichten
Recente reacties