BMW, Volkswagen en Daimler breiden de komende jaren het personeelsbestand flink uit. Wereldwijd heeft BMW in 2011 zeker 2.600 nieuwe medewerkers nodig.

BMW doet de uitbreiding om de voorgenomen verkoopgroei van tien procent te kunnen bewerkstelligen voor elektrische en hybride voertuigen. Hiervoor is gespecialiseerd personeel nodig die de schonere motoren kunnen maken. BMW hoopt de verkoop uit te breiden van 1,4 miljoen leveringen dit jaar naar twee miljoen leveringen in 2020.

Volkswagen heeft de komende vijf jaar 50.000 arbeidsplaatsen in te vullen. Tien procent van deze banen zijn gepland in Duitsland. Daimler heeft in 2010 al 400 mensen aangenomen en wil binnenkort ook 2.500 werknemers toevoegen in Hongarije.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
Meest bekeken berichten
Recente reacties