Automotive PR (APR) heeft zijn netwerk uitgebreid door een nieuw partnership in Scandinavië met het bureau Cloudberry Communications uit Stockholm. Het heeft de nodige ervaring met zowel consumenten- als zakelijke PR binnen de automotive-sector.

Madelene Kornfehl, algemeen directeur en medeoprichter van APR Scandinavia: “Zweden is een van de weinige landen die de hele waardeketen van de auto-industrie in huis heeft, van R en D tot productie en aftersales. Eén op de tien banen in Zweden is gerelateerd aan de automobielsector. Een sector die goed is voor 10 tot 15 procent van de Zweedse export. Een sterk PR-netwerk als APR zal hier zeker goede kansen vinden.”

Automotive PR Nederland is gevestigd in Wijk bij Duurstede. Internationaal heeft het inmiddels partners in 16 landen in Europa, de VS, Latijns-Amerika, China en Zuid-Afrika.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Nettoverlies Hedin ruim 100 miljoen euro
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties