Het werkplaatsconcept Autoprofijt wil in 2016 groeien van 160 naar 300 partnergarages. De formule staat deze week op Autoprof Gorinchem (8 t/m 10 maart).

Autoprofijt is twintig jaar oud, kent geen afnameverplichting en wordt exclusief ondersteund door de Vrooam-grossiers. Sinds anderhalf jaar is de formule bezig met een tweede jeugd. Zo verschijnt de actiekrant vaker, is er een interactieve offertemodule voor de consument en een digitale bandenshop.

Marktonderzoeksbureau Aumacon merkte het laagdrempelige Autoprofijt vorig najaar aan als snelst groeiende werkplaatsformule in ons land. Voorzitter Bram Teun Koskamp wil de vaart erin houden. “Vandaag zijn er 160 deelnemende garagebedrijven. Voor het einde van dit jaar ligt onze doelstelling op 300 partnergarages. Daarmee worden we dan wat aantal deelnemende garages betreft de derde formule van Nederland. Verder willen we eind dit jaar met Autoprofijt in iedere provincie operationeel zijn.”

Op Autoprofessioneel & Schadeherstel Gorinchem (8, 9 en 10 maart) is Autoprofijt met een flinke stand aanwezig. Geïnteresseerde auto- en garagebedrijven kunnen zich er nader laten informeren en kennismaken met de ondersteunende grossiers.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties