De Autosalon in Brussel, de graadmeter voor de Belgische autoverkoop, is gisteravond van start gegaan met een hilarisch incident. Tijdens de gala-avond hanteerde de security zeer strikte kledingvoorschriften: alleen mannen met smoking mochten binnen. Gasten met een gewoon kostuum mochten buiten blijven staan.

Sommige gasten legden zich niet bij de regel neer. Eenmaal voorbij de controle trokken ze hun witte hemd en strikje uit om die aan anderen door te geven die niet correct waren gekleed.

Ondanks het incident is Het Autosalon, zoals de Belgen zeggen, de graadmeter voor de autoverkoop voor het gehele jaar. Wie hier goed scoort heeft een sublieme indicatie hoe het jaar verder zal verlopen. Vandaar dat de beurs uitbolt van offertes en deals en daarom ook dat geen enkel automerk het zich kan permitteren de beurs links te laten liggen.

De Autosalon duurt anderhalve week en vindt plaats op de 100.000 vierkante meter beursvloer van de Heizelpaleizen te Brussel.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties