Autoschade Kroes uit Raalte heeft zich aangesloten bij Autoglaz. Vanaf 16 mei gaat deze ervaren schadehersteller ook de naam Autoglaz Raalte voeren.

Remco vander Sligte, mede-eigenaar, legt de keuze voor de aansluiting bij Autoglaz uit: “Wij vinden het nu een goed moment om nieuwe mogelijkheden aan te boren met ruitschadeherstel. Om onze huidige klanten nog beter van dienst te kunnen zijn en nieuwe klanten aan te trekken hebben we ons aangesloten bij Autoglaz. De landelijke dekking van Autoglaz en de marktbenadering in de zakelijke markt gebeurt op een innovatieve en transparante manier. Daar kunnen wij ons goed in vinden. De keuze voor deze formule is dus een logische stap.”

Autoglaz Raalte biedt zakelijk- en particuliere klanten een uitgebreid dienstenpakket en een flexibele service op het gebied van autoruitschadeherstel. Daarnaast kan de klant er onder andere terecht voor caravan- en camperschade. Autoglaz Raalte is naast (ruit) schadehersteller ook een autoverhuurbedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juli 2025
Eerste e-step met kenteken
1 juli 2025
5,5 procent minder nieuwe auto’s in eerste halfjaar
1 juli 2025
Techniek Nederland introduceert Docking Van
1 juli 2025
Automotive Academy wordt LKQ Academy
1 juli 2025
Pilot met virtuele rijlessen
1 juli 2025
Horsmans servicedealer Subaru in Limburg
Meest bekeken berichten
Recente reacties