Jato Dynamics en Autosoft zijn een strategisch samenwerkingsverband aangegaan. De serviceverlening en efficiency van Autosoft gaat hierdoor omhoog, maar Autosoft is ook erkend wederverkoper geworden van Jato.

Arjen van Beek, directeur sales en marketing van Autosoft: "We zijn het afgelopen jaar bijzonder druk geweest met de verdere ontwikkeling van onze producten, waaronder onze car configurator. Door de samenwerking met Jato beschikken wij over de meest actuele informatie over auto’s en de prijzen. Hierdoor zijn onze proposities voor de geïnteresseerde consument nog nauwkeuriger en actueler. Ook kunnen wij op basis van de data van Jato nieuwe producten ontwikkelen."
Het eerste product dat voort is gekomen uit de strategische samenwerking is de car configurator. Alle modellen en uitvoeringen kunnen online worden geconfigureerd, waarbij ook de beschikbare opties en optiepakketten verwerkt kunnen worden. Overigens zijn in de car configurator ook gegevens opgenomen van bedrijfswagens.

Autosoft is op Auto RAI 2011 vertegenwoordigd om alle nieuwe producten waaronder de car configurator voor te stellen.
In februari is VWE nog aan de slag gegaan met Jato, om voortaan samen Nederlandse voertuiginformatie te verzorgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
Meest bekeken berichten
Recente reacties