Automobielbedrijf Gebr. Jansen IJsseloord in Arnhem heeft van importeur Mazda Motor Nederland een award in ontvangst genomen ter gelegenheid van het veertig jarige Mazda-dealerschap, de goede bedrijfsprestaties en de inzet voor klanten.

Mede-directeur Jos Jansen van het autobedrijf: "Veertig jaar geleden begonnen we met Mazda en we zijn nog steeds blij met die beslissing. Het was destijds een merk dat net in opkomst was in Europa. Schitterende auto’s waren het, kwalitatief goed en vooral technisch veilig en betrouwbaar, afkomstig van een toen nog klein bedrijf in Japan. Mazda wilde graag voet aan de grond krijgen en wij werden de achtendertigste dealer in Nederland".

Broer Wim Jansen is trots op ze hebben bereikt: "Dat gaan we nu groots vieren. Op 8, 9 en 10 april maken we er iets bijzonders van. En met de mensen die al vijfendertig jaar of veertig jaar klant zijn, gaan we uit eten. We huren een restaurant af en die trouwe klanten mogen op onze kosten mee."

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties