Met 178.300 bezoekers heeft de Duitse tentoonstelling Techno-Classica een nieuw record neergezet, dit aantal is een stijging van drie procent ten opzichte van vorig jaar. Aan de oldtimerbeurs hebben 1.200 exposanten uit meer dan dertig landen meegedaan.

De beurs in Essen stond geheel in het teken van de uitvinding van de auto 125 jaar geleden en het jubileum van diverse automerken. De Opel Kadett B en A Club Duitsland heeft de verkiezing om de mooiste clubstand gewonnen.
Op Techno Classica is ook de allereerste Golf Cabriolet ooit te zien geweest. Net als de nieuwe Golf Cabriolet heeft dit prototype uit 1976 geen rolbeugel. Volkswagen toonde ook andere exotische open auto’s, zoals de Karmann Ghia Typ 34, de Braziliaanse Puma en het studiemodel Cheetah uit 1971.

Editie 24 van Techno-Classica vindt volgend jaar plaats van 21 tot en met 25 maart.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties