Vanwege ‘onrealistisch hoge verkoopdoelen’ gaat BMW haar dealers in China financieel ondersteunen. De Duitse autofabrikant heeft 820 miljoen dollar vrijgemaakt om de dealers een financiële injectie te geven en een betere relatie op te bouwen.

Net als veel andere grote autofabrikanten kampt BMW met tegenvallende verkoopcijfers in China. Milieumaatregelen, een kleinere economische groei en concurrentie uit China zelf hebben er toe geleid dat BMW met het hoogste aantal onverkochte auto’s zit sinds anderhalf jaar.

Desalniettemin hebben de dealers zich te houden aan de hoge verkoopquota waar ook nog eens het grootste deel van hun salaris uit moet voortvloeien. De club van Chinese dealers trok aan de bel met de financiële injectie als gevolg. De stap van BMW is opmerkelijk te noemen. Maar volgens BMW is een goede relatie met de Chinese dealers op de langere termijn uiterst belangrijk.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
2 juni 2026
1,3 procent minder apk’s in 2026
2 juni 2026
Chinese EV’s verliezen twee keer zo snel hun waarde
2 juni 2026
Nexen lanceert UHP-band N’Fera Primus UX
2 juni 2026
Occasionverkoop B2C daalt met bijna 10 procent in mei
Meest bekeken berichten
Recente reacties