Chevrolet heeft de software van de Volt herschreven zodat de auto zichzelf uitschakelt als hij in geparkeerde toestand is. Het is voorgekomen dat anders de accu leegloopt zodat de auto automatisch de benzinemotor inschakelt en de garage vervolgens volloopt met giftige uitlaatgassen.

Het euvel kwam aan het licht doordat enkele Volt-bezitter waren vergeten de uit-knop in te drukken terwijl ze de auto in de garage hadden gezet. Zij kregen ook geen signaal dat de elektromotor nog actief was. Vervolgens raakte de accu leeg, waarna de 1,4 liter benzinemotor werd ingeschakeld om de batterij te laden en de garage volliep met koolmonoxide.

Chevrolet voert op 64.000 stuks van de Volt de modificatie door. Het gaat om types uit de modeljaren 2011, 2012 en 2013. Exact 50.249 stuks zijn in Amerika geleverd, het restant in onder andere Canada en Europa.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties