Vrom Inspectie heeft de afgelopen tijd gecontroleerd op het gebruik van illegale aircoreinigingsmiddelen, zogenaamde biociden. Er zijn in totaal achttien bedrijven door de inspectiedienst bezocht en drie hebben zichzelf gemeld naar aanleiding van de publiciteit.

Woordvoerder Gerard Westerhof van Vrom Inspectie: “Er zijn in totaal negentien waarschuwingsbrieven verzonden en bij drie bedrijven is gezien de omvang van de voorraden en de verkopen gedurende de laatste zes maanden een boeterapport opgemaakt. Ons beeld is dat het in het algemeen goed is opgepakt, op een enkel geval na.”

Inmiddels is een groot deel van de illegale middelen van de markt gehaald door de leveranciers. In acht gevallen is een terughaalactie gestart.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties