Vrom Inspectie heeft de afgelopen tijd gecontroleerd op het gebruik van illegale aircoreinigingsmiddelen, zogenaamde biociden. Er zijn in totaal achttien bedrijven door de inspectiedienst bezocht en drie hebben zichzelf gemeld naar aanleiding van de publiciteit.

Woordvoerder Gerard Westerhof van Vrom Inspectie: “Er zijn in totaal negentien waarschuwingsbrieven verzonden en bij drie bedrijven is gezien de omvang van de voorraden en de verkopen gedurende de laatste zes maanden een boeterapport opgemaakt. Ons beeld is dat het in het algemeen goed is opgepakt, op een enkel geval na.”

Inmiddels is een groot deel van de illegale middelen van de markt gehaald door de leveranciers. In acht gevallen is een terughaalactie gestart.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 juni 2025
Dekra viert honderdste verjaardag
30 juni 2025
RAI Vereniging: Zet mobiliteit centraal
30 juni 2025
Clepa presenteert duurzaamheidsmanifest
30 juni 2025
Focus op bandenafzet
27 juni 2025
Formeel akkoord over cao MvT
27 juni 2025
123Ruit toont ambitie in MVO-jaarverslag
Meest bekeken berichten
Recente reacties