Volvo had al eerder een pilot met bezorging in de kofferbak, nu volgt Smart in Duitsland. DHL zal vanaf de herfst Smart-rijders de optie geven om het pakket in de kofferbak te laten bezorgen. Stuttgart is het eerst aan de beurt, later volgen Keulen, Bonn en Berlijn.

Smart-rijders geven bij de bestelling aan dat de auto het ontvangstpunt moet zijn, eventuele retourzendingen worden via die route ook geaccepteerd.

Het betreft hier een betatest onder de naam ‘Smart ready to drop’, de grootste test in zijn soort in Duitsland. De auto’s die in de proef meedraaien worden bij dealers gratis voorzien van een Connectivity Box (alleen mogelijk icm C451 motoren). De Smart Fortwo Ready to Edition krijgt die in september standaard. De box, die onderaan het raam gemonteerd wordt, biedt overigens meer interactieve mogelijkheden en diensten.

Smart-topvrouw Annette Winkler ziet Smart als pionier in stadsmobiliteit en deze dienst is daarvan een verlengstuk. Deze betatest (zoals de naam al zegt) is een vervolg op een test die vorig jaar gehouden is.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
Meest bekeken berichten
Recente reacties