Autofabrikant smart is lid geworden van de sectie Personenauto’s en Lichte Bedrijfswagens van branchevereniging RAI Vereniging. Eerder dit jaar sloten ook de Chinese autofabrikanten Nio en XPeng zich aan bij de sectie van RAI Vereniging.

RAI Vereniging ziet in smart een merk met een duidelijke visie op de toekomst van mobiliteit. Niet alleen staat hierbij mobiliteit zonder uitstoot centraal, maar ook mobiliteitsoplossingen die aansluiten bij de behoefte van steden om efficiënt om te gaan met het gebruik van de schaarse ruimte. De kennis en expertise die smart meebrengt, is van groot belang om samen met de andere leden van RAI Vereniging mee te denken en te bouwen aan de verduurzaming van wegmobiliteit.

Verkoopmodel

Ook ziet RAI Vereniging smart als vertegenwoordiger van een nieuw soort verkoopmodel, waarbij de traditionele verkoop via dealers wordt losgelaten en de verkopen allereerst online plaatsvinden. Daarnaast zijn er bij veertien Mercedes-Benz-dealers door heel Nederland nieuwe smart shop-in-shops te vinden, waar de klant terecht kan voor de aanschaf, proefrit en service.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
12 juni 2025
34 procent marktaandeel voor tien grootste autodealers België
12 juni 2025
EV Experience nog vijf jaar in Zandvoort
12 juni 2025
Al zeshonderd locaties Leapmotor in Europa
12 juni 2025
Louwman opent nieuwe BYD Store
Meest bekeken berichten
Recente reacties