Würth Nederland heeft onlangs de eerste twee wielvrije elektrohydraulisch aangedreven schaarhefbruggen met RAI-keurmerk officieel geplaatst bij Daams 4×4 in Bergeijk. De hefbruggen worden hier gebruikt voor onderhoudswerkzaamheden en het ombouwen van reguliere 4×4 SUV’s naar speciale voertuigen voor expedities, hulporganisaties en bedrijven.

Toine Daams, directeur en eigenaar van Daams 4×4: “Wij hebben gekozen voor de hydraulische schaarbruggen van Würth omdat dit interessante bruggen zijn met een acceptabele levertijd en een prima service.”
Würth voert de jaarlijkse inspectie uit en het onderhoud aan de schaarhefbruggen.

Bij de geleverde installaties zijn de stroomkabels en persluchtleiding volledig weggewerkt in het schaarsysteem. Hoewel de schaarhefbruggen relatief klein ogen, hebben ze een maximale draagkracht van 3.200 kilo. De maximale hefhoogte is 1,90 meter en de oprijhoogte van de schaarhefbruggen is 10,5 cm. De bruggen zijn ook geschikt voor verlaagde auto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 oktober 2025
Netwerk Omoda & Jaecoo groeit naar twaalf dealer-partners
24 oktober 2025
Apk en betaalbaar onderhoud
23 oktober 2025
Optimal herziet assortiment motorsteunen
23 oktober 2025
BOVAG/RAI: 361.000 nieuwe auto’s in 2026
23 oktober 2025
Sustainable Repair Network AkzoNobel breidt zich uit
23 oktober 2025
VACO: Kwart auto’s rijdt op vierseizoenenbanden
Meest bekeken berichten
Recente reacties