Een paar maanden nadat het Japanse Itochu Corporation de fastfitketen Kwik-Fit aangekocht heeft voor 750 miljoen euro, zet het de Franse formule Speedy in de etalage. Itochu zou zich meer willen gaan concentreren op de bandenactiviteiten van Kwik-Fit op de Nederlandse en Engelse markt. Daarbij zou geen ruimte zijn voor de algemene garageformule Speedy. Dat melden verschillende media in Frankrijk.

Arjan van der Meer, marketing directeur van Kwik-Fit Nederland, laat desgevraagd namens Kwik-Fit en Itochu weten geen commentaar te geven op de verkoop. Speedy heeft in Nederland inmiddels twintig vestigingen, met de hoogste concentratie in het midden van het land.

Speedy is heel vroeger één wereldwijde organisatie geweest en later gesplitst in Speedy Frankrijk en Canada. Ze hebben nu helemaal niets meer met elkaar te maken en zijn twee onafhankelijke organisaties. Itochu is al sinds 1993 actief in Groot Brittannië als eigenaar van Stapleton Tyre Services.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties