De Braziliaanse oliemaatschappij Cosan heeft het Britse Comma overgenomen. Hiermee krijgen de Zuid-Amerikanen toegang tot de Europese smeeroliemarkt, waarbij de autobranche erg belangrijk is. Kühne, distributeur Benelux van de olie, ziet alleen maar voordelen in de overname.

Fred Kamphuis, marketingdirecteur Kühne: “Wij zijn blij met de nieuwe eigenaar van Comma, vooral omdat Cosan heeft aangegeven om fors te investeren in Comma. Bij Exxon-Mobil wil men zich meer concentreren op raffinage en dergelijke. Voor Comma zal het de mogelijkheden om zich te versterken in de autobranche behoorlijk vergroten.”

Cosan is sterk in biobrandstoffen en -smeermiddelen en wil deze, via Comma, ook in Europa aan de man brengen. De oliemaatschappij benadrukt dat zij groeimogelijkheden zien en daarom de organisatie compleet houden. De overname zal geen negatieve gevolgen hebben voor het personeel.

Bezoekers van Commaoil.nl hebben sinds enige tijd ook de mogelijkheid om op basis van kenteken het volledige vloeistofadvies per model van de fabrikant in één overzicht te ontvangen. Lees er hier alles over. Comma is ook actief in Azië.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties