Uit een onderzoek onder 549 eindverantwoordelijken van financiële diensten bij bedrijven met meer dan 20 medewerkers, is LeasePlan als beste uit de bus gekomen in de categorie carlease. Dat blijkt uit het jaarlijkse finance onderzoek van Management Team.

De respondenten uit het onderzoek zijn vooral positief over de klantgerichtheid en kwaliteit van de dienstverlening bij LeasePlan (beide een score van 4,2 op een schaal van 5). Martijn Versteegen,
Marketing Directeur bij LeasePlan Nederland: ”We zijn erg trots op deze beoordeling als beste autobedrijf en bedanken iedereen die ons deze mooie waardering geeft. We zien het ook als een opsteker voor alle medewerkers van LeasePlan die iedere dag opnieuw een stapje extra doen voor onze klanten.”

Management Team doet sinds 2001 elk jaar onderzoek naar de kwaliteit en populariteit van leveranciers van financiële diensten op de Nederlandse markt. Het onderzoek is dit jaar uitgevoerd door Inscope Consulting, een divisie van de Erasmus Universiteit Rotterdam.

Meer onderzoeksresultaten zijn te vinden op www.mt.nl/finance.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties