Het e-commerce platform Happy Deal van uitgeverij Sanoma en mediareus SBS heeft een samenwerking met Ford Nederland gesloten. Vanaf zaterdag 14 maart worden er tien Ka’s Limited voor vijftig procent van de nieuwprijs verkocht. Uitlevering geschiedt via de lokale dealer.

Kris Vandeputte, marketingmanager bij Ford Nederland: “Voor ons is het de eerste keer dat we zo’n aanbieding doen op een van onze modellen. We zijn erg benieuwd naar de reacties op deze bijzonder leuke aanbieding die we samen met Happy Deal bieden.”

De actie van de importeur en Happy Deal loopt maximaal een week of zolang de voorraad strekt. Het standaard Limit-model is verkrijgbaar voor 5227,50 euro, in drie kleuren en eventueel uit te breiden met extra opties en/of accessoires. Daarover betaalt de consument wel het volledige bedrag.

Happy Deal bestaat sinds november vorig jaar en heeft iedere dag van de week een aanbieding in een specifiek daggebonden thema.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
13 januari 2026
LeaseSwap kiest voor ervaren manager in volgende groeifase
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
Meest bekeken berichten
Recente reacties