Met de bekendmaking van de genomineerden is de verkiezing ING Lease Car of the Year 2011 officieel van start gegaan. De jury buigt zich de komende weken over de eigenschappen en kwaliteiten van de twaalf kanshebbers in vier categorieën. Nieuw is de toevoeging van een publieksjury, waarmee klanten van ING Car Lease ook een belangrijke stem krijgen.

Om de eer in de Economy-klasse strijden de Citroën DS3, de Audi A1 en de Honda Jazz. In de Business-klasse zijn drie modellen genomineerd; de Alfa Romeo Giulietta, de Lexus CT200 Hybrid en de Peugeot 5008. In de nieuwe categorie Business zijn de Peugeot 508, de Volvo V60 en de Volkswagen Passat kanshebbers. In het hoogste segment gaat de competitie tussen de Audi A6, de BMW 5-serie en de Audi A7.

In elke categorie komt uiteindelijk een winnaar naar voren en uit die vier wordt vervolgens de ING Lease Car of the Year 2011 gekozen. De bekendmaking van de winnaar is op woensdag 13 april tijdens een feestelijke bijeenkomst op Strand Zuid in Amsterdam, de eerste publieksdag van de Auto RAI.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties