Heiwegen Consultancy, HRM-partner voor de automotive branche, is na twintig jaar in de Nederlandse markt actief te zijn uitgebreid naar België. De 52-jarige Baudouin Claeskens zal voor het op te richten Heiwegen Consultancy Belgium de markt bij onze zuiderburen gaan bewerken.

Baudouin Claeskens over zijn aanstelling: “Ik kijk ernaar uit om Heiwegen Consultancy Belgium de zelfde troeven te geven en op korte termijn een gelijkwaardige positie in de Belgische markt te bereiken. Anderzijds weet ik dat de start van onze activiteiten in een moeilijke periode valt voor de branche, maar ik ben er zeker van dat de kwaliteiten van het concept het verschil zullen maken.”

“Claeskens heeft voor DAF Trucks in België, Tjechië en Slovakije en Eindhoven op de internationale afdeling gewerkt. Verder heeft hij ook voor Scania in Nederland, België en voor het hoofdkantoor in Zweden zijn activiteiten ontplooid”, aldus Perry Van Gerwen van het consultancybedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
16 april 2026
Later betalen voor onderhoud
15 april 2026
Manifest moet duurzaam schadeherstel versnellen
15 april 2026
AutoScout24 ziet helft meer aanvragen voor elektrische occasion
15 april 2026
Concept of grossier?
15 april 2026
RDW geeft typegoedkeuring af voor FSD Supervised Tesla
Meest bekeken berichten
Recente reacties