Hella heeft de Volkswagen Group Award 2012 ontvangen voor haar innovaties en ontwikkelingsexpertise in verlichtingstechnologie. De prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan de beste toeleveranciers van het concern.

De verlichtingsspecialist werd tijdens de uitreiking van de prijs extra geroemd vanwege de ontwikkeling en productie van de Dynamic Light Assist-functie (DLA). Dit systeem zorgt voor een flexibele en optimale wegverlichting en vergroot de veiligheid. De Touareg was het eerste model van Volkswagen dat met dit systeem werd uitgerust. Inmiddels wordt DLA ook toegepast op de nieuwe Tiguan.

Hella won eerder dit jaar ook al een award. De Group Auto-grossiers vonden het bedrijf toen de Leverancier van het Jaar, zowel in de categorie Algemeen als Technische Support. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
5 december 2025
RAI Automotive Industry NL luidt de noodklok
5 december 2025
Vijftig elektrische Mini’s voor Profile
5 december 2025
Texa lanceert E-Diag Charger
4 december 2025
Omzet Autodoc stijgt met 17,0 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties