Amtech uit Almere heeft veel nieuws te melden, daaronder de introductie van het GIT-diagnosesysteem dat afkomstig is uit Zuid-Korea. Daarnaast start men met het promoten van de nieuwe lijn Texa airco-diagnosesystemen, die ook geschikt zijn voor het nieuwe koudemiddel R1234YF.

Samen met zusterbedrijf Nussbaum Nederland is het grossiersnetwerk tijdens het Amtech Event 2011 in Almere over de plannen geïnformeerd. Ongeveer 150 grossiers en hun medewerkers waren gisteravond aanwezig. Zij hoorden aan op welke manier en met welke productlijnen directeur Frans Brouwer en zijn collega Jop Wiertz de grossiers een nog betere positie op de Nederlandse aftermarket willen geven, door die producten en diensten te leveren die het garagebedrijf nodig heeft.

Op de aanstaande vakbeurzen Autoprofessioneel en Autovak RAI zullen Amtech en Nussbaum hun plannen aan de praktijk kunnen toetsen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
3 juli 2025
Cyberveiligheid zet branche op scherp
2 juli 2025
Hella Gutmann integreert KI in diagnoseapparatuur
2 juli 2025
B-to-C occasionverkopen H1 nagenoeg gelijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties