De Van Mossel Groep en De Mandemakers Groep (DMG) hebben samen de leaseactiviteiten van J en T Autolease en Directlease overgenomen via de nieuwe holding International Car Lease Holding. Beide bedrijven participeren voor vijftig procent in de nieuwe holding.

Ook de autoleaseactiviteiten van Van Mossel Leasing worden ondergebracht in het nieuwe combinatiebedrijf, dat een gezamenlijke omzet van 400 miljoen euro heeft en een wagenpark van 30.000 auto’s. De partijen doen geen verdere uitspraken over de financiële overnamedetails. De overname en de samenvoeging in de nieuwe holding heeft geen invloed op het aantal arbeidsplaatsen.

Eric Berkhof, directeur en groot aandeelhouder van de Van Mossel Groep: “De overname van International Car Lease Holding past uitstekend in onze groeistrategie. Hierdoor worden wij niet alleen het grootste particuliere leasebedrijf van Nederland, maar kunnen wij onze klanten daarnaast een nog beter leaseproduct bieden met een duidelijke focus op service.”

Jacques Huysmans, algemeen directeur van International Car Lease Holding: “Ik ben ontzettend blij met deze krachtenbundeling. Er is duidelijk sprake van een grote synergie. De nieuwe combinatie kan nog sneller en flexibeler inspelen op klantwensen. Ik kijk ernaar uit om als algemeen directeur van de nieuwe leaseholding leiding te gaan geven aan de expansie van de leasebedrijven.”

Zelfstandig

Overigens neemt De Mandemakers Groep deel in de nieuwe holding en niet in de bestaande dealer- en schadeherstelactiviteiten binnen de Van Mossel Groep. In de nieuwe holding worden drie labels gevoerd, die alle drie apart blijven opereren, te weten Van Mossel Leasing, J en T Autolease en Directlease.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
9 februari 2026
Onder deze groep automobilisten is diesel populairder dan elektrisch
9 februari 2026
R-M introduceert snelle nat-in-nat filler voor efficiënter schadeherstel
9 februari 2026
BOUY Group stapt in Duitse verzekeraar voor old- en youngtimers
6 februari 2026
Nettowinst Ayvens in 2025 bijna miljard euro
6 februari 2026
Sneller wielen balanceren met Hunter Road Force WalkAway
6 februari 2026
EV-Quickservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Maarten on Akkoord over cao Metaal en Techniek: “Voor de leeftijdsdagen is het absoluut een versobering. De grens gaat van 55 naar 58 jaar, dus “jongeren” die nu…feb 3, 17:11
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57