Vakgarage heeft Joost Lapidaire aangetrokken als zakelijk accountmanager. Hij volgt hiermee Vishal Durgaram op die intern doorschuift naar de functie van marketingmanager.

Joost Lapidaire werkte hiervoor bij Inter-Sprint en was daarvoor actief als manager Nederland/België voor Popgom. Bij Vakgarage wordt Lapidaire verantwoordelijk voor de zakelijke markt en de werving om verdere uitbouw van het netwerk van Vakgarage te realiseren.

“Joost Lapidaire kennen wij vanuit de samenwerking met Popgom. Vakgarage is de laatste jaren heel hard gegroeid en wij hebben de ambitie om dit door te zetten. Met de huidige invulling van de functies zijn we klaar voor de toekomst”, aldus Christien den Uil, voorzitter van Stichting Vakgarage.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 december 2025
Jaarcijfers Greenwheels: grotere vloot, jongere gebruikers
8 december 2025
Vernieuwde erkenningenstelsel binnenkort van start
8 december 2025
Goedkoopste autoverzekering daalt in populariteit
8 december 2025
Studieschuldenvrij studeren bij Loogman
5 december 2025
Car Service Partner groeit met vier bedrijven
5 december 2025
SWOV: Impopulaire maatregelen nodig voor vergroten verkeersveiligheid
Meest bekeken berichten
Recente reacties