De 42-jarige Jos Kleiboer geeft zijn post op als manager werkgeverszaken bij Bovag en wordt vanaf 1 mei 2012 de nieuwe directeur voor beleidszaken bij Metaalunie. De huidige directeur Harm Jan Keijer gaat met pensioen en wordt opgevolgd door Kleiboer en Bert Jaarsma. Hij wordt directeur organisatie bij Metaalunie.

Jos Kleiboer is duidelijk over zijn vertrek: “Voor mij is het op dit moment een hartstikke mooie stap en een kans die ik graag met beide handen aangrijp.” Bovag laat weten het jammer te vinden dat Kleiboer vertrekt. De brancheorganisatie is inmiddels op zoek naar een vervanger en heeft zowel intern als extern een vacature uitgezet.

Kleiboer is na zijn studies Nederlands en fiscaal recht in dienst gekomen bij Bovag. Sinds 1998 vervult hij de functie van manager werkgeverszaken. Vanuit deze functie is hij verantwoordelijk voor de collectieve arbeidsvoorwaarden, het personeelsbeleid en de (beroeps)opleidingen in de sector en vervult hij de rol van cao-onderhandelaar. Vanuit deze functie is hij bestuurder in diverse (opleidings)instellingen en fondsen, waaronder het voorzitterschap van Techniektalent.nu.

Metaalunie besteedt op 26 april aandacht aan de directiewisseling. Dat gebeurt tijdens een congres in het Beatrixtheater van de Jaarbeurs in Utrecht.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties