De kandidaten voor het voorzitterschap van het sectiebestuur Schadeherstelbedrijf Groepen binnen Focwa Schadeherstel zijn bekend. Mathijs van Leeuwen en Guus van Dreven stellen zich verkiesbaar. De eerstgenoemde is unaniem voorgedragen voor het algemeen voorzitterschap.

Binnen de sectie Individueel Opererend Schadeherstelbedrijf stellen Harry Bekkers en Jeroen Eekhout zich eveneens verkiesbaar voor een rol binnen het algemeen bestuur van Focwa Schadeherstel. Bekkers is unaniem voorgedragen voor het algemeen voorzitterschap binnen deze sectie.

Mathijs van Leeuwen: "De vier nieuwe secties binnen Focwa Schadeherstel met hun besturen gaan vooral kijken naar wat hen bindt en invulling geven aan de speerpunten van beleid."

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 mei 2025
Derks Bedrijfswagens neemt Autoschade Bert Verweijen over
12 mei 2025
Met korting naar Nationaal Automotive Congres
12 mei 2025
KwikFit-oprichter Tom Farmer overleden
12 mei 2025
Schade door wasstraat. Wie betaalt?
9 mei 2025
Lichter staal van Tata Steel
9 mei 2025
Athlon introduceert slim laden
Meest bekeken berichten
Recente reacties