Lean Verstoep directeur Kia

Kia Motors Nederland stelt vanaf 16 januari de 47-jarige Léan Verstoep aan als algemeen directeur. Met de benoeming van Verstoep is het managementteam van Kia weer op volle sterkte.

“Kia heeft de afgelopen tijd een indrukwekkende groei weten te realiseren, niet alleen in de verkoopaantallen, maar zeker ook als merk. Met mijn ruime ervaring, ook op het gebied van fleetsales en leasing, denk ik dat we Kia in Nederland nog sterker op de kaart kunnen zetten”, aldus de nieuwe directeur.

Verstoep is afkomstig van Renault Nederland, waar hij tot op heden de functie van verkoopdirecteur vervulde en verantwoordelijk was voor de verkoop van Renault en Dacia in Nederland.

Kia nam in juni 2011 haar intrek in het oude Kroymans-pand in Breukelen.

Esmée Dirkse

Webmanager, officemanager, eventmanager; Esmée draait er haar hand niet voor om. In de afgelopen jaren heeft het takenpakket voor Aftersales Magazine een mooie evolutie laten zien, waarvan de gepubliceerde berichten slechts een kleine afspiegeling zijn.

Van Esmée Dirkse zijn er nog 2720 artikelen verschenen. Meest recente artikelen van Esmée Dirkse

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *