Autoleasemaatschappij Leaseplan heeft over het eerste halfjaar een nettowinst geboekt van 202 miljoen euro. Dat is stijging van 18 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2013. Het wagenpark groeide internationaal met 10.000 auto’s naar 1,38 miljoen.

Daarmee zit Leaseplan flink in de lift. De leasemaatschappij heeft activiteiten in 32 landen. Daar is Canada dit jaar bij gekomen. De positieve ontwikkeling komt met name uit landen die een sterke economische ontwikkeling doormaken zoals Mexico en Brazilië.

Leaseplan heeft wereldwijd 6500 werknemers en een eigen spaarbank met 4 miljard aan spaarmiddelen. Tijdens de crisis kreeg het bedrijf staatssteun van 1,5 miljard euro. Eerder dit jaar werd het laatste deel van deze lening afgelost.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties