Leaseplan Nederland opent morgen haar nieuwste Occasion Center in Hengelo. De gloednieuwe showroom biedt ruimte aan zeker tachtig occasions. Daarnaast is er een onderhoudscentrum voor onderhoud, reparatie voor alle automerken.

De vestiging in Hengelo is de vierde showroom die de leasemaatschappij opent in vier jaar tijd. Leaseplan ziet de interesse voor gebruikte auto’s, met name ex-leaseauto’s, toenemen. Met een jaarlijkse verkoop van zo’n 30.000 gebruikte auto’s is Leaseplan, naar eigen zeggen, de grootste tweedehands autoverkoper in ons land.

Vanaf 1 september wordt het onderhoudscentrum, Baan Automotive Hengelo, aangesloten bij Bosch Car Service. Ook automobilisten die hun auto niet bij het Occasion Center hebben gekocht, kunnen hier terecht voor onderhoud.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
18 maart 2026
Minder cabrio’s, meer dan helft nieuwverkoop is SUV
18 maart 2026
EV fors populairder door stijgende brandstofprijzen
18 maart 2026
Autoverzekering in 4 jaar fors duurder – dit zijn de oorzaken
18 maart 2026
Minder routes, méér stops: hoe PlusParts de logistiek opschaalde met hulp van RouteLogic
Meest bekeken berichten
Recente reacties