Leaseplan en verhuurder Avis zijn een partnerschap aangegaan voor een groots opgezet autodeelplan. Pricewaterhouse Coopers (PWC) zal eerst in Luxemburg meer dan 2,000 werknemers via een online boekingsysteem toegang geven tot de vloot. Wellicht volgen later meer Europese landen.

De deelauto’s die worden ingezet zijn onder meer de Nissan Leaf, Renault Twizzy, Peugeot 208 en Opel Zafira. Stuk voor stuk zijn dit voertuigen met een lage emissie. Avis draagt zorg voor de afhandeling van de boekingen, de uitreiking en inname van de auto’s en het onderhoud.

PWC zet deze massale stap om voor zo’n zeventig procent van haar personeel de CO2-uitstoot terug te dringen. Vahid Daemi, ceo bij Leaseplan: “In deze uitdagende economisch zware tijd biedt dit autodeelplan bedrijven de mogelijkheid om milieuvriendelijk vervoer aan het personeel aan te bieden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties