LKQ heeft de jaaromzet over 2014 bekendgemaakt en het resultaat over het laatste kwartaal van 2014. De organische groei, dus zonder overnames, was negen procent. De totale omzet over 2014 komt uit op 6,04 miljard euro, waarvan 1,67 miljard in Europa werd gerealiseerd.

Die Europese omzet wordt gegenereerd door ECP in Groot-Brittannië en Sator uit Schiedam. De netto jaarwinst van LKQ komt uit op 341 miljoen euro. Het laatste kwartaal was overigens relatief zwak, mede veroorzaakt door de sterke dollar en de druk op de prijzen in de VS ten aanzien van gebruikte delen.

“Ik ben desondanks tevreden over het jaarresultaat, want we hebben met het passeren van de 6 miljard eurogrens een nieuwe mijlpaal bereikt”, stelt ceo Robert Wagman. Die verder aankondigde dat hij in Europa nu echt werk wil gaan maken met de verkoop van schadedelen. In Zweden werd al een eerste aankoop gedaan, namelijk een kleine groep autodemontagebedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties