Na de introductie van het compleet leveren van gespoten truckdelen in de huiskleur van de transporteur start MAX-Repair vanaf juni 2013 met het compleet vervangen van truckruiten inclusief montage voor vaste tarieven.

“Max-Repair laat met deze glasharde truckruiten services wederom zien dat ze er alles aan doet de schadelast van vervoerders zo laag mogelijk te houden”, aldus Marc Stottelaar, directeur Max-Repair Helmond.

De all-in prijs, de merk- en fabricaatonafhankelijkheid en de lage prijzen helpen de vervoerders, juist in deze barre economische tijden waar iedere euro geldt. Vervoerders kunnen via het bekende centrale telefoonnummer of via één van de lokale MAX-Repair vestigingen inlichtingen krijgen of direct een afspraak maken voor het vervangen van een ruit. Het repareren van kleine sterretjes behoort ook tot de mogelijkheden tegen een vast tarief.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 juli 2025
Rijhulpsystemen Mercedes leren van dagelijks verkeer
16 juli 2025
Zorgen over End-of-Life Vehicle Regulation
16 juli 2025
Autotaalglas Heerenveen overgenomen door oud-medewerker
16 juli 2025
Bandenfabrieken Continental gecertificeerd duurzaam
16 juli 2025
SERMI al geregeld?
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
Meest bekeken berichten
Recente reacties