Carglass is voor 2013 de Meeùs Schade Service Partner van het jaar. De basis voor deze keuze zijn ondermeer de gezamenlijk acties die de bedrijven voeren om tot een lagere schadelast voor alle betrokkenen te komen.

Gert Timmermans, directeur Verzekeringen van Meeùs: “Carglass weet klanten op hun gemak te stellen in wat vaak een lastige situatie is en ontzorgt daarbij volledig. Iedereen die in een Carglass-vestiging is geweest, snapt dat dit bedrijf onze partner van het jaar is.”

Daarnaast heeft de verzekeringsmaatschappij JK Autoschade in Groningen uitgeroepen tot Schade Service Hersteller van het jaar. “JK Autoschade kreeg een score van 90,8 punten op een schaal van honderd; een duidelijke winnaar”, aldus Timmermans. Eigenaar Sander Spoelman nam gisteren de plaquette, dat hoort bij deze titel, in ontvangst.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties