Mercedes-Benz Dealerbedrijven treedt met zes vestigingen toe tot het speciale partnershipprogramma van AH Autoschade Herstel. Edwin Elkhuizen, schademanager van Mercedes- Benz Dealerbedrijven en Michael Huis, directeur AH Autoschade Herstel tekenen hiervoor op donderdag 19 januari een samenwerkingsovereenkomst.

Elkhuizen ziet de brede merkonafhankelijke toepassing van schadeherstel als belangrijke kracht van het netwerk. “We willen het schade-onderdeel van ons bedrijf steeds verder uitbouwen. Daarom anticiperen we nu al op de ontwikkelingen in de toekomst. Met AH Autoschade Herstel krijgen wij een breder klantennetwerk en kunnen wij ons specialisme van spuit- en herstelwerk blijven inzetten voor meerdere merken en voor verschillende soorten voertuigen zoals auto’s, bedrijfswagens en zwaar materieel.”

Het partnershipprogramma van AH Autoschade Herstel groeit snel. In twee maanden zijn al meer dan twintig schadespecialisten toegetreden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
4 mei 2026
Occasionmarkt april 2026: personenauto’s stabiel, bedrijfswagens onder druk
4 mei 2026
CLEVER DiagnostiX biedt nu OE-diagnose voor Zeekr-modellen
4 mei 2026
Vroeg of laat veel omhanden
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
Meest bekeken berichten
Recente reacties