Autoschade Alderliesten in Ridderkerk heeft zich aangesloten bij de Autoschade Herstel Groep. Met de toetreding telt de groep nu in totaal ruim vijftig aangesloten schadeherstelbedrijven.

Autoschade Alderliesten is een Focwa Eurogarantbedrijf en zit in de gestuurde schadestroom met opdrachtgevers als Achmea, Topherstel en Schadegarant. Het bedrijf is opgericht in 1953 en beschikt over een hagelcentrum en een eigen wasstraat. De bedrijfsoppervlakte bedraagt 1.800 vierkante meter en er werken vijftien mensen. Alderliesten heeft ook een meerjarige overeenkomst met R-M Autolakken.

Reden om zich aan te sluiten bij de Autoschade Herstel Groep is voor eigenaar Arie Alderliesten het behoud van het zelfstandig ondernemerschap.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties