BMW-dealer Severs in Woerden en Breeman in Rotterdam hebben het ARN-Milieuscancertificaat uitgereikt gekregen. De milieuaspecten van het autobedrijf zijn door ARN Recycling Services onderzocht en goed bevonden op de gebieden afvalpreventie en -scheiding, afvalopslag, afvoer van afval, energie- en waterverbruik en de overige milieuaspecten in de bedrijfsvoering.

"Maatregelen die we zelf kunnen nemen om het milieu minder te belasten, die nemen we. Wij zien het ARN-Milieuscancertificaat als een bewijs dat we op de goede weg zijn", zegt dealer Hans Severs.

De BMW-dealervereniging heeft dit jaar voor bijna alle leden een scan laten uitvoeren, omdat zij duurzaamheid belangrijk vindt. Door middel van de resultaten van de milieuscan kunnen de bedrijven binnen een dealergroep goed met elkaar vergeleken worden. Een autobedrijf dat op minimaal vier van de vijf punten voldoet aan de criteria, ontvangt het ARN-Milieuscan certificaat.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties