Toyota-dealer Gebroeders van Gent Autobedrijf uit Veenendaal heeft voor de derde keer op rij de Toyota Ichiban European Customer Satisfaction Award gewonnen. De prijsuitreiking was gisteravond in Berlijn, waar de 41 beste dealers onderscheiden zijn door Toyota Motor Europe.

De Nederlandse dealer is tijdens de uitreiking geprezen om zijn uitzonderlijke prestaties op het gebied van klantentevredenheid, bij zowel sales als aftersales.

Circa 2.600 Europese dealers zijn gedurende een doorlopend resultatenonderzoek beoordeeld op hun prestaties.

Toyota reikt sinds 2006 ieder jaar de Ichiban Awards uit. Sindsdien zijn de prestaties van Toyota-dealers op het gebied van klantentevredenheid flink gestegen: 12 procent voor sales en 14 procent voor aftersales.

Lees hier in Aftersales Magazine nummer 9 (2010) een artikel met Mark Leeuw van Gebroeders van Gent Autobedrijf >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
Meest bekeken berichten
Recente reacties