Michaël Melchior is de nieuwe marketingmanager voor Metalak Benelux. In deze functie zal hij de recent gelanceerde positionering van Metalak als Partner in Proces verder verstevigen, onder andere door het verder uitrollen van Metalak Business Support.

Met deze tool haalt Metalak meer winst uit het schadeherstelbedrijf door processen te optimaliseren. Daarnaast zal de nieuwe manager zich bezighouden met de implementatie van de strategie voor e-business.
Hij bekleedde ruim tien jaar verschillende sales- en marketingfuncties bij onder andere J&T Autolease en GE Fleet Services.

“Na een carrière in de autoleasebranche was ik op zoek naar een nieuwe uitdaging met een sterkere focus op marketing en e-business. Het enthousiasme van Bas van de Ven, de professionaliteit van de gehele organisatie en de sterke positie in de Nederlandse en Belgische markt, hebben mij naar deze rol binnen Metalak gebracht”, aldus Melchior.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties