De grossiersgroep USN-Centuri, onderdeel van Kwik-Fit Nederland, heeft haar productprogramma Coldax uitgebreid met een assortiment dynamo’s en startmotoren. Bij alle 37 vestigingen van USN-Centuri zullen minimaal 220 referentienummers op voorraad worden gehouden.

Richard van Schie, marketingmanager USN-Centuri: “Het gaat om zogenaamde reman-producten, in Duitsland geproduceerde startmotoren en dynamo’s. Met deze uitbreiding is ons eigen merk Coldax inmiddels tot een zeer brede lijn slijtdelen uitgegroeid, waarmee wij en onze klanten zich kunnen onderscheiden in de markt.”

Op het centrale magazijn in Harderwijk liggen bijna 700 referenties, waarmee men een marktdekking van 97 procent garandeert.

USN is onlangs ook gestart met de verkoop van motorolie onder het eigen label Coldax.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
Meest bekeken berichten
Recente reacties