Op de onlangs gehouden ECSA-bestuursvergadering is Siem Kroonenburg gekozen tot voorzitter van de overkoepelende merkspecialisten vereniging. De ECSA vertegenwoordigt op dit moment de Vetos, PCA en VSR en behartigt de belangen van de niet gebonden merkspecialist.

Het dagelijks bestuur van de ECSA bestaat nu uit Siem Kroonenburg als voorzitter namens VSR, Leo de Kort als penningmeester namens Vetos en Gerard Linden als secretaris namens PCA.
ECSA is de laatste tijd vooral actief geweest in de Brusselse lobby voor vrije technische info en testgereedschappen en heeft mede bijgedragen aan de discussie en regels zoals deze nu zijn verwoord.

De scheidende voorzitter John Jasper trekt zich niet alleen terug uit het bestuur van de ECSA, maar ook uit het bestuur van de PCA. Siem Kroonenburg gaf in zijn dankwoord richting John Jasper aan dat de gedrevenheid van hem zal worden gemist, maar dat het nieuwe bestuur er alles aan zal doen om de vaart erin te houden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 mei 2025
Ook ERA breidt airco-assortiment uit
13 mei 2025
Auto Nassau wordt TOP Merkspecialist Fiat
13 mei 2025
Nieuwe obligatie-uitgifte Fastned
13 mei 2025
Equipmentdivisie Alliance krijgt vorm
13 mei 2025
Ayvens bouwt nieuwe remarketinglocatie
13 mei 2025
Buiten kantooruren: ‘Iedere dag ben ik met mijn hobby bezig’
Meest bekeken berichten
Recente reacties