De Automotive Academy, het kenniscentrum van LKQ Fource, gaat opleidingen en trainingen verzorgen voor de leden van Vetos, de vereniging van Toyota-specialisten, via zijn opleidingspartner Autoniveau.

Het opleidingsprogramma is opgebouwd uit verschillende niveaus. Een training of opleiding wordt, op basis van een voorafgaande niveautoets, specifiek aangepast aan het niveau van de betreffende monteur van het Vetos-bedrijf.

Technisch

De trainingen zullen gericht zijn op de meest actuele technieken en diagnoseapparatuur. Ook worden aanvullend trainingen georganiseerd om te werken aan elektrische voertuigen (EV’s). De samenwerking gaat verder dan alleen trainingen. Autoniveau biedt ook mogelijkheden tot hulp op afstand en praktische diagnosehulp.

Niet-technisch

Naast technische opleidingen worden voor de serviceadviseur op de receptie de opleidingen commercieel serviceadviseur en techniek voor niet-technici aangeboden. Ook biedt Automotive Academy opleidingsplannen voor financieel management, praktisch leidinggeven en operationeel management.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 mei 2026
15.525 meer auto’s gedemonteerd in 2025
8 mei 2026
Autotelex ziet stijgende restwaarden EV
7 mei 2026
Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
7 mei 2026
Dit land laat zien hoe snel Chinese automerken Europa veroveren
7 mei 2026
Mitsubishi wordt partner van VER
6 mei 2026
Hogere winstgevendheid Continental
Meest bekeken berichten
Recente reacties