Würth Nederland brengt een siliconenvrije sproeiglans en lederverzorging op de markt voor personen- en bedrijfswagens. Daarnaast brengt het bedrijf een nieuwe lakpolish.

De sproeiglans kan na elke wasbeurt worden opgebracht om nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens een extra glanslaag te geven.
De lakpolish met siliconen is bedoeld voor het verwijderen van insecten, boomhars, teer en overige vervuiling van zowel nieuwe als doffe lakken. Deze polish biedt tevens bescherming tegen weersinvloeden. Kunststof en rubber wordt door deze lakpolish niet aangetast.
Het multifunctionele, siliconenvrije lederverzorgingsmiddel is te gebruiken voor het reinigen en langdurig verzorgen van lederen bekleding. Kenmerkend is dat met dit product het leer niet alleen gereinigd wordt, maar dat ook de oppervlaktekwaliteit van het leer bewaart blijft.
Würth brengt ook de beugelbril Wega op de markt. Deze veiligheidsbril bestaat uit zowel vaste als flexibele onderdelen en de pootjes kunnen verlengd worden en in hoogte te verstellen.

Würth breidt haar leveringsprogramma uit in de loop van 2011 onder eigen merk met hefbruggen, remmentestbanken en uitlijnapparatuur. Sinds 1 januari is de aftersales al van de verkoop gescheiden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
18 mei 2026
Boekhorst en Openclaims willen schadeherstel verder digitaliseren
18 mei 2026
Prijs tweedehands elektrische auto in de lift
18 mei 2026
Q8 electric zet batterijopslag Intercel in tegen overbelast stroomnet
18 mei 2026
Het draait allemaal om communicatie
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
Meest bekeken berichten
Recente reacties