Met ingang van 1 januari 2012 is de 52-jarige Olaf de Bruijn benoemd tot directeur van RAI Vereniging. Hij volgt Peter Janssen op die op 24 november 2011 afscheid nam en de gouden J. Leonard Lang Erepenning toegekend kreeg. De Bruijn begon in februari 2010 bij RAI Vereniging als adjunct-directeur.

Hij voerde in die positie de supervisie over de stafafdelingen Communicatie en PR, Duurzaamheid en Techniek en Strategie en PA. Daarnaast gaf hij de samenwerking tussen de stafafdelingen en de secretarissen van de brancheafdelingen verder gestalte en was hij nauw betrokken bij de verdere professionalisering van het secretariaat van RAI Vereniging.

De kersverse directeur kan bogen op ruime ervaring in de automobielbranche. Zo was hij werkzaam voor Saab Nederland als algemeen directeur en werkte hij ook voor Cadillac en Corvette Europe. Vanaf augustus 2007 was hij als algemeen directeur eindverantwoordelijk voor Cadillac, Corvette en Hummer Benelux.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties