De omzetwaarde van de gebruikte-autosector in Nederland bedraagt op jaarbasis 24 miljard. Deze cijfers zijn gebaseerd op het totaal aantal transacties van verkochte tweedehands auto’s tegen de gemiddelde verkoopwaarde. Dit blijkt uit cijfers van Rob Henneveld ‘s Global Automotive Consultancy.

“In 2011 was de voorraadtijd van occasions bij de merkdealers 115 dagen, bij universele autobedrijven 138 dagen. Hoe ligt dat in de ons omringende landen? En wat speelt er bij de consument als het gaat om de aankoop van een gebruikte auto? Deze vragen en andere cijfers gaan we met de branche delen tijdens het Remarketing Event 2012”, vertelt Patrick van Tilburg van Expo Motion.

Er worden tijdens het congres ook benchmarks met andere landen in de beschouwing betrokken. Het Remarketing Event 2012 vindt op 22 maart plaats in Almere en wordt bezocht door beslissers van autobedrijven, importeurs als fleetowners en leasemaatschappijen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 februari 2026
Aftersalesimpact van Europese wetgeving
26 februari 2026
Bridgestone neemt ultramoderne rijsimulator in gebruik
26 februari 2026
Een vijfde rijdt in de winter nog op zomerbanden
26 februari 2026
‘Aftermarket in beslissende fase’
26 februari 2026
Geen allrisk bij bedrijfsauto kan ondernemers tienduizenden euro’s kosten
26 februari 2026
Personeelstekort Duitse auto-industrie zet ook werkplaatsen onder druk
Meest bekeken berichten
Recente reacties