Nadat eerder Autoglaz (vier vestigingen) en Kwik-Fit Glas een a-rating van Glasgarant hebben ontvangen, kan ook Glasgarage dit heugelijke nieuws melden. De benoeming op 1 juli tot a-bedrijf door Glasgarant geldt voor de totale organisatie van Glasgarage.

“We zijn erg trots dat we met deze a-status de erkenning krijgen voor ons harde werk aan kwaliteit, processen, controles en klanttevredenheid”, aldus Leo Smid, commercieel directeur van Glasgarage. “Nu we die a-status hebben verworven, blijven we werken aan het kwaliteitsniveau van werk en diensten, controleren we zelf al onze processen en producten en blijven we streven naar het vasthouden van de hoge klanttevredenheid.”

Glasgarage werkt met de kwaliteitslabels en ratings van VOC, Focwa en Glasgarant. Het netwerk telt inmiddels meer dan 110 vestigingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties